Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej na 2017 rok więcej...

Wybierz język:
Gród Byczyna Panorama miasta Byczyna

sisms.png

 

VIII PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI TEATRALNEJ „DIOONIZJADA”

PROTOKÓŁ Z  VIII  PRZEGLĄDU  TWÓRCZOŚCI  TEATRALNEJ  „DIOONIZJADA”

 

W dniu 21.03.2011r. odbył się Przegląd Twórczości Teatralnej „Dionizjada”.

Rozpoczęcie nastąpiło o godzinie 10.00 przejściem wokół Rynku w Byczynie z Byczyńską Orkiestrom Dętą, następnie na stadion, gdzie nastąpiło uroczyste spalenie „Marzanny”.

W pożegnaniu zimy i powitaniu wiosny udział wzięli wszyscy uczestnicy tegorocznej „Dionizjady” oraz uczniowie oraz nauczyciele PSP w Byczynie. 

Nad całością VIII Przeglądu Twórczości Teatralnej „Dionizjada” czuwała komisja w składzie:

p. Anna Gwóźdź, p. Joanna Gawlita, p. Krzysztof Chojak

 

Laureaci Przeglądu

KATEGORIA : KOŁA TEATRALNE

Kategoria wiekowa: szkoła podstawowa

I miejsce – Zespół Teatralny PSP Łubniany „Witam Cię szkoło”   op. Jolanta Begińska

II miejsce – Felifofter STO w Kluczborku „Wesele”  op.Aneta Gieselbert

III miejsce – Tu i Teraz ZSO STO w Kluczborku  Kopciuszek Light”  op.Agnieszka Rossa-Trejten

Kategoria wiekowa: gimnazjum

(brak zgłoszeń)

Kategoria wiekowa: szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce – Chłopcy Pana Janka Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku „Idiota”

                   op.Waldemar Lankauf

II miejsce – Eufemizm ZSO w Strzelcach Opolskich  „Impresja wokół Tanga“ op. Wiesława Tubek

II miejsce – Marcin Malecko ZSO w Strzelcach Opolskich  „Eksperyment” op. Wiesława Tubek

III miejsce – Martyna Stachowicz ZSO w Strzelcach Opolskich  „Lament paranoiczki”      

                     op.Wiesława Tubek

Wyróżnienie – Sebastian Padula  ZSO w Strzelcach Opolskich  „Tego nie widać”  

                         op.Wiesława Tubek

KATEGORIA : KABARET

Kategoria wiekowa: szkoły podstawowe

( brak zgłoszeń )

Kategoria wiekowa: gimnazjum

I miejsce – Co ZSO STO w Kluczborku  „Romek i Julka”  op.Agnieszka Rossa – Trejten

II miejsce – Monika Lebich Łubniany  „Mariolka prawdę Ci powie”  op.Anna Lebich

Kategoria wiekowa: szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce -  Grupa Szybkiego Reagowania  „Golarz”  op.Beata Chyła

II miejsce – Pełnosprawni Inaczej I LO w Praszce   „Niemiec”  op.Anna Smyrd

III miejsce – Bakczysaraj I LO w Praszce  Dylemat Studenta”  op.Bożena Zagórska

Wyróżnienie – NO i... I LO w Praszce „Wesele”  op.Bożena Zagórska

 

Na scenie Ośrodka Kultury w Byczynie wystąpiło 9 teatrów oraz 6 kabaretów łącznie 120młodych aktorów.

 

 

Protokół sporządziła:

Karolina Morawiec

mł.instruktor

Ośrodka Kultury w Byczynie 

DSCF3934.jpeg   DSCF3942.jpeg   DSCF4003.jpeg   DSC03470.jpeg

  DSC03494.jpeg   DSC03484.jpeg DSC03496.jpeg   DSC03485.jpeg