Wybierz język:
Gród Byczyna Panorama miasta Byczyna

sisms.png

 

Program "Czyste Powietrze"

„Zapraszamy na spotkania informacyjne programu "Czyste Powietrze"

Informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu od 6 września br. przeprowadza spotkania informacyjne dla mieszkańców opolszczyzny we wszystkich Gminach z zakresu Programu Priorytetowego NFOŚiGW „Czyste Powietrze”.

Celem programu jest zmniejszenie lub unikniecie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.

Forma wsparcia finansowego: dotacja, pożyczka.

Program dotyczy kosztów związanych z termoizolacją budynków jednorodzinnych i wymianą starych pieców i kotłów na kotły na: paliwa stałe, węzły cieplne, systemy ogrzewania elektrycznego, kotły olejowe, kotły gazowe kondensacyjne, pompy ciepła powietrze, pompy ciepła odbierające ciepło z gruntu lub wody.

Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych lub osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego.

Poniżej harmonogram szkoleń na najbliższy tydzień.

LP.

GMINA

POWIAT

MIEJSCE

DATA

GODZINA

1

Byczyna

kluczborski

Sala Ośrodka Kultury w Byczynie przy ul. Borkowskiej 1

08.10.2018

18:00

2

Gorzów Śląski

oleski

Sala Wiejska w Pawłowicach, Pawłowice 74, 46-310, Gorzów Śląski

08.10.2018

18:00

3

Kluczbork

kluczborski

Kluczborski Dom Kultury, Mickiewicza 5, 46200, Kluczbork

08.10.2018

18:00

4

Otmuchów

nyski

KIno Podzamcze, Rynek 7, Otmuchów

08.10.2018

18:00

5

Praszka

oleski

Muzeum w Praszka, Plac Grunwaldzki 15, 46-320, Praszka

09.10.2018

18:00

6

Zębowice

oleski

Dom Spotkań, Izydora Murka 2, 46-048, Zębowice

09.10.2018

18:00

7

Kolonowskie

strzelecki

OSP LEŚNA 6B Kolonowskie 47-110

11.10.2018

18:00

8

Paczków

nyski

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Paczkowie przy ul. 1 Maja 2

11.10.2018

18:00

9

Pakosławice

nyski

Gminna Biblioteka Publiczna Pakosławice 38 Pakosławice Pakosławice 48-314

11.10.2018

18:00

10

Baborów

głubczycki

Sala Widowiskowa , ul. Rynek 9 w Baborowie

11.10.2018

18:00

11

Głuchołazy

nyski

Centrum Kultury Bohaterów Warszawy 10 Głuchołazy 48-340

12.10.2018

18:00

12

Prudnik

prudnicki

Prudnicki Ośrodek Kultury, ul. Kościuszki 1A (sala reprezentacyjna, I piętro)

12.10.2018

18:00

13

Krapkowice

krapkowicki

krapkowicki Dom Kultury Prudnicka 7 Krapkowice 47-303

13.10.2018

18:00

14

Niemodlin

opolski

Sala w Urzędzie sala 62 Bohaterów Powstań Śląskich 37 37 Niemodlin 49-100

13.10.2018

18:00

15

Strzeleczki

krapkowicki

Sala Domu Kultury w Strzeleczkach, Rynek 4, 47-364 Strzeleczki

13.10.2018

18:00