Logo Byczyny

Przypomnienie - zmiana dni odbioru odpadów ze względu na okres świąteczny

Szanowni mieszkańcy,

 

Uprzejmie przypominamy, iż w rejonach I, V, VI ze względu na okres świąteczny odbiór odpadów zmieszanych oraz odpadów biodegradowlanych zaplanowano w inny dzień niż zazwyczaj.

W rejonie I (Sarnów, Chudoba, Dobiercice, Paruszowice, Gosław, Pszczonki) w tygodniu poświątecznym odbiór odpadów zmieszanych i odpadów biodegradowalnych nastąpi w dniu 9.04.2021 r. /piątek zamiast jak zazwyczaj w czwartek/.

W rejonie V (Roszkowice, Wojsławice, Nasale, Byczyna: ul. Częstochowska) w tygodniu poświątecznym odbiór odpadów zmieszanych i odpadów biodegradowalnych nastąpi w dniu 8.04.2021 r. /czwartek zamiast jak zazwyczaj w środę/.

W rejonie VI (Byczyna: ul. Nasalska, Górna, Cegielniana, Paruszowicka, Słoneczna, Spokojna, Krasińskiego, Kluczborska, Dworcowa, Pl. Dworcowy, Hołubka, Herbiniusa, Żółkiewskiego, Kośnego, Moniuszki, Chrobrego, Klonowa, Kościuszki, Mickiewicza, Sadowa, Poznańska, Słowackiego) w tygodniu poświątecznym odbiór odpadów zmieszanych i odpadów biodegradowalnych nastąpi w dniu 9.04.2021 r. /piątek zamiast jak zazwyczaj czwartek/.

Aktualny harmonogram odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Byczyna jest dostępny na stronie internetowej Gminy Byczyna www.byczyna.pl (Zakładka: Urząd Gospodarka Odpadami Harmonogram odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Byczyna, pod linkiem:

https://byczyna.pl/2793/harmonogram-odbioru-odpadow-komunalnych-z-terenu-miasta-i-gminy-byczyna.html.

Dostęp jest również do aplikacji mobilnej dla mieszkańców, w której dostępny jest aktualny kalendarz wywozu odpadów. W aplikacji jest również opcja powiadomienia o terminach odbioru odpadów komunalnych.


Załącznik:

PDFInfromacja - przypomnienie - odbiór odpadów w okresie świątecznym.pdf