Logo Byczyny

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy

Pracownicy oświaty

Szanowni Państwo

 

Dzień Edukacji Narodowej jest świętem wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty, który stanowi doskonałą okazję by podziękować Państwu za Wasz trud i poświecenie włożone w kształcenie oraz wychowanie dzieci i młodzieży.

Drodzy nauczyciele to dzięki Wam, wielu młodych ludzi poznaje swoje predyspozycje, odkrywa talenty i pasje. W dzisiejszej, niełatwej rzeczywistości, to właśnie Wy stajecie się dla młodych ludzi szansą na odnalezienie właściwych wzorców, w poznawaniu pięknych stron świata. Wasza mądrość stanowi ważny punkt odniesienia dla kolejnego pokolenia wychowanków, którzy będą korzystać z tej wiedzy przez resztę swojego życia. Mamy świadomość, że czasem efekty pracy nauczyciela widoczne są dopiero po latach, ale dziś Wam gorąco dziękujemy za każdy trudny dzień, za godziny spędzone na przygotowaniu lekcji, za dobroć i cierpliwość jaką okazujecie swoim uczniom.

Słowa podziękowania składamy także Pracownikom administracji i obsługi, za każdy, niemal najmniejszy wkład wnoszony w życie szkoły. Wasze zaangażowanie, codzienna, wzorowo wykonywana praca i jej efekty są widoczne oraz zasługują na wielkie słowa uznania.

W dniu Waszego święta życzymy Państwu radości i satysfakcji z każdego dnia spędzonego w szkole. Uśmiechu i wdzięczności wychowanków i uczniów, a także dużo zdrowia, zadowolenia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Z wyrazami szacunku

 

 

W imieniu Radnych
Rady Miejskiej w Byczynie

Przewodnicząca Rady Miejskiej

Urszula Bilińska

Burmistrz Byczyny

Iwona Sobania

 

Byczyna, dnia 14 października 2021 r.