Logo Byczyny

Gratulacje dla sportowców z gm. Byczyna

W środę, 25 stycznia 2023 r., podczas sesji Rady Miejskiej w Byczynie Pani Urszula Bilińska - Przewodnicząca Rady oraz Pani Iwona Sobania - Burmistrz Byczyny uroczyście pogratulowały naszym lokalnym sportowcom zdobytych osiągnięć, tj. Mikołajowi Kubicy oraz zawodnikom z Gminnego Uczniowskiego Klubu Sportowego w Byczynie, którzy trenują pod bacznym okiem Pana Roberta Kochana.

Mikołaj Kubica wywalczył w kategorii junior brązowy medal 86. Mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym oraz uzyskał nominację do wyjazdu z reprezentacją Polski na Mistrzostwa Świata do Holandii.

Gminny Uczniowski Klub Sportowy w Byczynie, w którym trenują nasi mieszkańcy uzyskał awans do międzywojewódzkiej II ligi tenisa stołowego.

W imieniu całej naszej lokalnej „wspólnoty” pragniemy wyrazić wdzięczność za godne reprezentowanie naszej „małej Ojczyzny” poza granicami gminy, powiatu oraz województwa. Dziękujemy za niezwykłe zaangażowanie i stałą obecność w życiu sportowym i społecznym gminy Byczyna.

Do sportowych gratulacji dołączamy życzenia zdrowia oraz dalszych, licznych sukcesów, jak również wszelkiej pomyślności osobistej i spełnienia marzeń.

20230125_140930.jpeg