Logo Byczyny

Zapraszamy na Forum Organizacji Pozarządowych 07.01.2010 r.

         W czwartek 7-go stycznia 2010 r. obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Lidera. W tym dniu w Urzędzie Miejskim w Byczynie, w sali nr 9 o godz. 13.00 odbędzie się Forum Organizacji Pozarządowych.

         Organizatorem spotkania pod hasłem: „Edukacja obywatelska młodzieży – wyzwanie dla organizacji pozarządowych” jest Urząd Miejski w Byczynie i Zespół Szkół Gimnazjalnych, Licealnych i Zawodowych w Byczynie we współpracy ze Stowarzyszeniem Szkoły Liderów.

        Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Byczyna, którzy zaprezentują swoją działalność i doświadczenie w zakresie realizacji projektów, omówią, w jakiej formie realizować projekty, skąd brać na nie pieniądze, podejmą się debaty na temat możliwych form współpracy oraz wymiany dobrych praktyk w zakresie pozyskiwania środków pozabudżetowych na rozwój aktywizacji obywatelskiej młodych ludzi.

         Wszystkich zainteresowanych powyższym tematem zapraszamy do wzięcia udziału w forum.

 

Program spotkania:

13.00 - 13.05 Otwarcie Forum przez Burmistrza Byczyny

13.05 - 13.45 "Poznajmy się": przedstawienie się uczestników spotkania (zaprezentowanie działalności i doświadczeń w zakresie realizacji projektów)

13.45 - 14.30 W jakiej formie realizować projekty? Jak współpracować? Skąd brać na nie pieniądze? - debata

14.30 - 15.00 Prezentacja projektu "Zostań Liderem PAFW"

15.00 - 15.15 Zakończenie i podsumowanie Forum