Logo Byczyny

Złote gody 26.01.2012 r.

 

            W czwartek 26.01.2012 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Byczynie Burmistrz Byczyny Ryszard Grüner wraz z kierownikiem USC Panią Renatą Marzec odznaczyli      małżonków przyznanymi przez prezydenta RP medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie”. Oprócz odznaczeń małżonkowie otrzymali listy gratulacyjne, kwiaty i drobne upominki. Po części oficjalnej odbyło się małe przyjęcie z lampką szampana i kawałkiem torta, przy którym jubilaci wymieniali się doświadczeniami ze wspólnie przeżytych ze sobą lat.
         Honorowymi gośćmi uroczystości z 50-letnim stażem małżeńskim byli:
Henryka i Alfred Borówkowie z Biskupic, Krystyna i Andrzej Buśkowie z Byczyny, Katarzyna i Zbigniew Czaporowie z Nasal, Władysław Czumałowski z Sarnowa (bez żony Marii), Teresa i Jan Furmańscy z Pszczonek, Irena i Idzi Maksymowie z Janówki, Krystyna i Stanisław Murawscy z Sarnowa, Weronika i Rudolf Radomscy z Kostowa, Emilia i Jan Sikorscy z Byczyny, Kazimiera i Piotr Stalisiowie z Jakubowic, Leon Żółkiewicz z Byczyny (bez żony Weroniki), Wacława i Marian Żółtaszkowie z Borek.
         Na uroczystość nie mogli przybyć Danuta i Tadeusz Soroczyńscy z Byczyny oraz Anna i Teofil Szmiglowie również z Byczyny.

 IMG_4508.jpeg IMG_4509.jpeg IMG_4536.jpeg

IMG_4549.jpeg IMG_4550.jpeg IMG_4551.jpeg