Logo Byczyny

VI edycja Programu Liderzy PAFW

          Organizacja PAFW zaprasza wszystkich, którzy chcą się rozwijać jako liderzy swoich środowisk, mają gotowość do pracy nad swoim rozwojem liderskim i planowania go, chcą się zmieniać, do wzięcia udziału w VI edycji Programu Liderzy Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności.

           Absolwenci Programu stają się świadomi swoich możliwości - startują w wyborach samorządowych, angażują swoje lokalne społeczności i wpływają na ich rozwój.

          Każdy, kto chce wziąć udział w programie i dołączyć do liderów musi do 22-go stycznia 2010 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy,  dostępny na stronie www.liderzy.pl (do którego należy załączyć dwa listy rekomendacyjne).
          Więcej informacji na: http://www.liderzy.pl/aktualnosci.php?281
          Podczas szkoleń można nauczyć się, jak skuteczniej budować zespół, pociągać za sobą ludzi, wprowadzać trwałą zmianę, ale również współpracować z tutorem, czyli osobistym nauczycielem/doradcą/mistrzem nad swoim rozwojem. Poza tym można poznać liderów z całej Polski, z pięciu dotychczasowych edycji programu i współtworzyć z nimi sieć kontaktów i współpracy. Bardziej szczegółowy opis programu dostępny w załączników poniżej:

PDFOpis Programu Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.pdf (80,74KB)