Logo Byczyny

Nagroda główna w Loterii dla Oszczędzających trafiła do mieszkańca Janówki!

              22-go stycznia w Ośrodku Kultury w Namysłowie odbyło się losowanie nagród w Loterii Promocyjnej pn. „Loteria dla Oszczędzających” w Banku Spółdzielczym w Namysłowie. Łącznie wylosowano 101 nagród rzeczowych, w tym nagrodę główną samochód osobowy marki Fiat Linea 1,4 T-Jet, którego szczęśliwym nabywcą okazał się właściciel losu o numerze 32240 - mieszkaniec Janówki (Gmina Byczyna) pan Alfons Pośpiech.

           26-go stycznia w Oddziale Banku Spółdzielczego w Namysłowie, który znajduje się w Byczynie miało miejsce uroczyste wręczenie nagrody głównej. Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Namysłowie - Zdzisław Bąk złożył serdeczne gratulacje i przekazał na ręce pana Alfonsa kluczyki do tej jakże wspaniałej nagrody. Do życzeń i gratulacji przyłączyli się również Z-ca Prezesa Zarządu - Ryszard Palmąka, Dyrektor Oddziału Banku Spóldzielczego w Byczynie - Danuta Drzewiecka oraz Zastępca Burmistrza Byczyny - Krzysztof Sikorski.

           Pan Alfons, który jest sołtysem wsi Janówka zdecydował, że wygraną sprezentuje swojej córce Agnieszce.

           Zwycięzcy nie kryli wzruszenia na wieść o wygranej. Trudno było im w to uwierzyć, ale są bardzo szczęśliwi. Na pierwszą przejażdżkę pani Agnieszka postanowiła zabrać rodziców do swojej siostry, do Kluczborka.
         
           Serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że po raz pierwszy nagroda główna w tej loterii trafiła do Gminy Byczyna.

IMG_1656.jpeg IMG_1658.jpeg