Logo Byczyny

Konkurs pn. Siatkówka - sport co łączy a nie dzieli!

Siatkówka – sport co łączy a nie dzieli!

     Zachęcamy dzieci oraz młodzież do wzięcia udziału w konkursie związanym z polską siatkówką. Dyscyplina ta jest niezwykle popularna wśród młodych ludzi. Co prawda nie wszyscy w nią grają, ale na pewno wielu kibicuje polskiej drużynie, a przy tym dobrze się bawi.

 

REGULAMIN KONKURSU

- Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum. Nie ogranicza się ilości nadesłanych prac z danej szkoły. Jeden uczeń może brać udział w kilku kategoriach, ale praca powinna być indywidualna.

- Kategorie konkursu:

a) plastyczna – karykatura polskiego siatkarza, technika dowolna, format A5, na odwrotnej stronie pracy prosimy umieścić imię i nazwisko sportretowanego siatkarza,

b) satyryczna – fraszka, żartobliwy wiersz tematycznie związany z polską siatkówką,

c) literacka – spotkanie z ulubionym polskim siatkarzem, forma pracy: opowiadanie, list, kartka z pamiętnika (do wyboru). Objętość pracy do dwóch stron A4.

- Prace prosimy przesłać wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia oraz oświadczeniem do dnia 25 maja 2012 r. na adres szkoły: Zespół Szkół Gimnazjalnych, Licealnych i Zawodowych w Byczynie, ul. Borkowska 3, 46-220 Byczyna. Telefon kontaktowy 774135148 lub 607943260. Karta zgłoszeniowa i oświadczenie do pobrania w załączniku poniżej.

- Prace oceni niezależne jury powołane przez organizatora konkursu.

- Laureaci konkursu zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie wręczenia nagród i podsumowaniu konkursu.

        Organizatorzy liczą, że młodzi kibice ich nie zawiodą i zagrają w konkursie. Serdecznie zapraszamy!

DOCXKarta zgłoszenia i oświadczenie..docx (13,00KB)