Logo Byczyny

Burmistrz Byczyny laureatem Opolskiego Super Lidera

W ramach obchodów 10-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej województwo opolskie przygotowało z tej okazji wiele atrakcyjnych wydarzeń i bogaty program ukazujący „Opolskie 10 lat w Unii Europejskiej”.

W piątek, 9 maja 2014 r. w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu odbyła się uroczysta gala z udziałem wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej, podczas której podziękowano wszystkim tym, którzy dobrze i z pożytkiem wydają w województwie opolskim fundusze unijne. Przy tej okazji marszałek województwa opolskiego Andrzej Buła ogłosił wyniki konkursu „The Best of Opolskieorganizowanego przez Zarząd Województwa Opolskiego i wręczył podziękowania oraz nagrody beneficjentom, których pomysły i realizowane działania sprawiają, że województwo i region opolski stają się piękniejsze i atrakcyjniejsze.

Podczas uroczystości Ryszard Grüner Burmistrz Byczyny odebrał wyróżnienie specjalne „Opolski Super Lider”, przyznawane najbardziej aktywnym i realizującym najwięcej projektów z wykorzystaniem środków unijnych. Otrzymana statuetka oraz dyplom zajmą honorowe miejsce w gablocie osiągnięć i wyróżnień gminy Byczyna.