Logo Byczyny

Walczymy o plac zabaw

Gmina Byczyna bierze udział w konkursie „Podwórko NIVEA”. Do wygrania jest rodzinne miejsce zabaw o wartości prawie 50 tys. zł.

Firma NIVEA konkurs na rodzinne miejsce zabaw organizuje już od kilku lat. Biorą w nim udział gminy i spółdzielnie mieszkaniowe z całej Polski.

- W tym roku my również i dołączyliśmy do konkursu – mówi burmistrz Robert Świerczek. – Jako lokalizację rodzinnego miejsca zabaw wytypowaliśmy skwer w Byczynie między ulicami Moniuszki a Dworcową. Jest to rejon miasta, który nie znajduje się w strefie uzgodnień konserwatorskich, a ponadto mieszka tam sporo rodzin z małymi dziećmi.

O tym, gdzie powstaną nowe place zabaw, zdecydują internauci. Szansę na realizację ma 40 zwycięskich lokalizacji – na kilkaset biorących udział w rywalizacji.

- Zachęcamy mieszkańców gminy do głosowania na Byczynę – tłumaczy burmistrz. – Wspólnie zróbmy prezent naszym milusińskim.

Głosować można od 1 do 30 kwietnia na stronie www.nivea.pl/podworko. Codziennie z jednego komputera można oddać jeden głos.

NIVEA.png