Wybierz język:
Buława 2020.jpeg Dzień Kobiet.jpeg WOŚP 2020.jpeg

Drużyna ORLIKI Byczyna z Ośrodka Kultury w Byczynie podczas turnieju w Wołczynie

W dniu 10 maja 2015r. na boiskach przy Publicznym Gimnazjum w Wołczynie rozegrano ostatni turniej ORLIKÓW w ramach rozgrywek pn.: "Bawi Nas Piłka " sezonu 2014/2015. Drużyna ORLIKI Byczyna, reprezentująca Ośrodek Kultury w Byczynie, rozegrała spotkania z:

Miejskim Klubem Sportowym I Wołczyn, Miejskim Klubem Sportowym II Wołczyn, Miejskim Klubem Sportowym I Kluczbork, Miejskim Klubem Sportowym II Kluczbork, Ludowym Zespołem Sportowym Orlik Chocianowice.

Nasz zespół reprezentowali:

1.Michał Majda z Roszkowic

2.Nikodem Pawłowski z Nasal

3.Adrian Majcher z Roszkowic

4.Maksymilian Musiałek z Polanowic

5.Emilian Berger z Biskupic

6.Dominik Zaczyk z Biskupic

7.Kajetan Bogacz z Byczyny

8.Wojciech Dziwiński  Byczyny

9.Jakub Faryś z Kostowa

10.Kacper Trzęsicki z Kostowa

Na podsumowaniu cyklu turniejów "Bawi Nas Piłka", każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz zorganizowano wspólne grilowanie, w którym uczestniczyli także rodzice. Nasza drużyna brała udział we wszystkich - ośmiu - turniejach, a poza zawodnikami, którzy uczestniczyli w ostatnich zawodach, drużynę ORLIKI Byczyna reprezentowali również Jakub Kijak i Jakub Buchwald z Polanowic, Mikołaj Micharczyk i Maciej Janyszek z Miechowej, Nikola Dziewulska, Julia Szolka, Kacper Urbański, Jakub Kochanek, Radosław Kienert z Biskupic, Paweł Skał z Paruszowic, Kamil Bartosz, Jakub Goliński, Kacepr Siubiak z Byczyny, Maksymilian Pawłowski z Nasal. W sumie w ośmiu turniejach w naszym zepsole wystąpiło 24 dzieci z gminy Byczyna. Trenerem i opiekunem drużyny był Pan Wiesław Okaj.