Logo Byczyny

Hufiec Pracy zmienił adres

Od października 2015 zmianie uległa siedziba Gimnazjum dla Dorosłych przy Hufcu Pracy w Polanowicach. Młodzież uczy się teraz w jednym budynku z uczniami Technikum. Uczniowie gimnazjum dla dorosłych zamieszkują internat Zespołu Szkół Gimnazjalnych, Licealnych i Zawodowych. Mają tam również większy i lepszy dostęp do znajdującego się w budynku zaplecza informatycznego oraz sportowo – rekreacyjnego.

W hufcu w dalszym ciągu trwa rekrutacja uzupełniająca. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych zarówno do pierwszej jak i drugiej klasy Gimnazjum dla Dorosłych. Warunkiem jest jednak ukończony 15 rok życia.

Nauka w klasie I odbywa się tylko w formie zajęć dydaktycznych, a w klasie II i III w systemie zmianowym: tydzień zajęć dydaktycznych i tydzień, w którym uczestnicy odbywają praktyki w zakładach pracy, co daje im możliwość kontaktu z wybranym zawodem. Za swoją pracę młodzież otrzymuje wynagrodzenie.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony hufca na facebookowym profilu: https://www.facebook.com/Hufiec-Pracy-8-2-w-Polanowicach-477603075716465/timeline/

Nowy adres Hufca:

Hufiec Pracy 8-2 Polanowice

Polanowice 92

46-220 Byczyna

Kontakt: 669 230 015

plakat ohp aktualny.jpeg