Logo Byczyny

Rekrutacja do IX edycji programu Liderzy PAFW

Szukamy ludzi, którzy mają odwagę brać sprawy w swoje ręce

Rekrutacja do dziewiątej edycji Programu Liderzy PAFW  

Maria co roku sprowadza do Platerowa artystów z całego świata. W wiejskiej szkole stworzyła galerię sztuki nowoczesnej. Dzięki działaniom Piotra 420 osób głuchych znalazło pracę. Grzegorz prowadził aktywną, lokalną organizację. Teraz jest burmistrzem i dba o to, aby władza kontaktowała się z mieszkańcami nie tylko przy okazji wyborów.

Dla takich ludzi powstał Program Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Dziś mamy za sobą osiem edycji i 420 absolwentów. Wszyscy oni uczestniczyli w wyjątkowym, nieodpłatnym, dwunastomiesięcznym programie rozwojowym. Pracowali z tutorem, brali udział w szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych trenerów, spotykali się z wybitnymi liderami, odwiedzali miejsca, gdzie inni odnieśli sukces.

Dla wielu z nich Program stał się początkiem nowej drogi: wystartowali w wyborach i zostali wójtami, burmistrzami, rozwinęli swoją organizację, która obecnie działa z wielkim powodzeniem, zrealizowali wymarzony projekt.

W trakcie Programu dostali narzędzia do tego, żeby jeszcze skuteczniej wywierać wpływ i zmieniać rzeczywistość, a po jego zakończeniu dołączyli do aktywnej sieci ponad 400 absolwentów.

Jeśli działasz na rzecz swojej społeczności, a chcesz robić to jeszcze skuteczniej – zgłoś się! Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.liderzy.pl

Dołącz dwa listy rekomendacyjne. Nie spóźnij się - zgłoszenia przyjmujemy do 13 marca 2013 r.

Do 22 maja, analizując formularze zgłoszeniowe i spotykając się z kandydatami, wybierzemy 45 nowych uczestników programu.

 

Szczegółowych informacji udzielają:

Maria Makowska i Paulina Tymoszczuk

tel.: 510 078 760 (w godz.: 9:30-17:00)

e-mail: liderzy@szkola-liderow.pl

Jest tyle twarzy przywództwa

Pokaż nam swoją

zaproszenie_Liderzy PAFW.jpeg

PDFLiderzy PAFW - opis programu.pdf (100,95KB)