Logo Byczyny

Dzielnicowi pełniący służbę na terenie gminy Byczyna

Dzielnicowy ma za zadanie pomagać, chronić i służyć pomocą 

Jest to policjant pierwszego kontaktu, bo to on – jako  pierwszy - ma bezpośredni kontakt z mieszkańcami. Możesz się do niego zwrócić, nie tylko zgłaszając przestępstwo lub wykroczenie, ale także z prośbą o radę albo niektóre informacje prawne.

Dzielnicowy zna lokalne problemy bezpieczeństwa i porządku publicznego. Zajmuje się także problemami związanymi z przemocą w rodzinie, chuligaństwem. Służy wsparciem ofiarom przestępstw. Nie pozostawia swoich podopiecznych bez pomocy, często po zakończeniu sprawy interesuje się ich dalszym losem. Jest realizatorem programów profilaktycznych dla młodzieży dotkniętej przemocą. W szkołach prowadzi pogadanki. Jest do dyspozycji pedagogów szkolnych, uczniów i ich rodzin.

Dzielnicowy to policjant, który czuwa nad bezpieczeństwem mieszkańców. Czy go znamy, czy kiedyś go spotkaliśmy, czy kiedykolwiek był nam potrzebny? Wśród nas są tacy, którzy jego pomoc wspominali będą przez całe życie.  

Poniżej prezentujemy dzielnicowych, pełniących służbę w gminie Byczyna:

  Rejon służbowy nr 1
  sierż.sztab. Arkadiusz Zimoch

tel. 077-413-42-17

Obsługuje rejon całego miasta Byczyna

ZIMOCH Arkadiusz.jpeg  

Rejon służbowy nr 2
asp. Henryk Radziewicz
 

tel. 077-413-42-17 

Obsługuje miejscowości: Borek, Roszkowice, Sierosławice, Wojsławice, Nasale, Pogorzałka, Gosław, Pszczonki, Dobiercice, Paruszowice, Kolonia Długa
Henryk Radziewicz.jpeg

Rejon służbowy nr 3
 asp. Kazimierz Siudziński

tel. 077-413-42-17

Obsługuje miejscowości: Jaśkowice, Polanowice, Proślice, Miechowa, Kostów, Sarnów, Ciecierzyn, Janówka, Gołkowice, Kochłowice, Jakubowice, Piaski, Biskupice
Siudziński Kazimierz.jpeg