Wybierz język:
Buława 2020.jpeg Dzień Kobiet.jpeg WOŚP 2020.jpeg

Tak graliśmy podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę 10 stycznia 2016 r. w całej Polsce po raz 24 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego finału nie mogło zabraknąć również sztabu z Ośrodka Kultury w Byczynie, który co roku wspiera fundację Jurka Owsiaka.

W tym roku kwestowanie rozpoczeliśmy od godz.9:00, w zbiórce udział wzięło 31 wolontariuszy. Kwestowaliśmy na terenie całej naszej gminy. Od godz.16:00 w Ośrodku Kultury w Byczynie rozpoczęły się występy artystyczne. Na scenie zaprezentowały się dzieci z Publicznego Przedszkola w Byczynie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Byczynie, Publicznego Gimnazjum w Byczynie, Publicznego Gimnazjum w Kostowie, Zespół taneczny "Marzenie" , Studio Piosenki z Ośrodka Kultury w Byczynie, Mażoretki z Ośrodka Kultury w Byczynie oraz Zespół Tańca Orientalnego z Byczyny. O godzinie 18:00 wystąpiły zespoły muzyczne : Radio Edit Cover, Zespół "Mephobia" oraz Zespół "Altanka" z Głubczyc. O godzinie 20:00 wypuściliśmy światełko do Nieba. Pomiędzy występami trwały licytacje na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Łączna kwota pieniężna uzyskana z kwestowania oraz licytacji to 10 337, 17 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wsparcia Wielkiej Orkiestry Śiwątecznej Pomocy. Liczymy, że za rok spotkamy się ponownie. SIEMA

PDFINFORMACJA WOSP 2016.pdf (297,85KB)