Logo Byczyny

Każda Twoja inwestycja służy ochronie środowiska - skorzystaj z niskooprocentowanych pożyczek dla przedsiębiorców udzielanych przez WFOŚiGW w Opolu

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu działając od ponad 23 lat współfinansuje inwestycje realizowane na terenie województwa opolskiego. Od roku 2010 Fundusz udziela pożyczek Przedsiębiorcom działającym w sektorze MŚP. W ramach realizowanego projektu „Ochrona środowiska szansą na rozwój sektora MŚP w województwie opolskim – utworzenie funduszu pożyczkowego w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, podjął decyzję o zmianie oferty pożyczek zwiększając maksymalną kwotę udzielanych przedsiębiorcom pożyczek do 1 mln złotych.

„Każda Twoja inwestycja służy ochronie środowiska. Kupuj, buduj, remontuj. Nie zaprzepaść szansy rozwoju swojej Firmy i skorzystaj z pożyczek niskooprocentowanych, udzielanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu”. Więcej informacji na: http://www.wfosigw.opole.pl/portal-beneficjenta/pozyczki-dla-przedsiebiorcow-msp który odnosi się do oferty dla przedsiębiorców na stronie Internetowej Funduszu.

Mikro, mali i średni przedsiębiorcy stanowią grupę odbiorców Funduszu Pożyczkowego, dlatego też zasadniczą strategią promocji jest wykreowanie pozycji pożyczek dla sektora MŚP, jako najlepszego dostępnego na rynku województwa opolskiego instrumentu finansowania przedsiębiorczości. W ofercie Funduszu pożyczki dla przedsiębiorców udzielane będą z zastosowaniem konkurencyjnych warunków oprocentowania, bez dodatkowych opłat i prowizji.