Logo Byczyny

Burmistrz Byczyny otrzymał nagrodę w konkursie Samorządowiec - Spółdzielca

Dnia 9 kwietnia 2013 r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień dla laureatów Konkursu Samorządowiec - Spółdzielca.  Konkurs ten  organizowany był już po raz dziesiąty przez Krajową Radę Spółdzielczą i redakcję magazynu „Tęcza Polska”. Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem objął Stanisław  Rakoczy - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych.

Krajowa Rada Spółdzielcza to naczelny organ samorządu spółdzielczego, do którego należy reprezentowanie polskiego ruchu spółdzielczego w kraju i za granicą, inicjowanie i opiniowanie aktów prawnych czy inicjowanie i rozwijanie współpracy międzyspółdzielczej. Krajowa Rada Spółdzielcza nagradza tytułem Samorządowiec – Spółdzielca od 2004 r. tych przedstawicieli samorządów lokalnych, a także urzędów, samorządowych i państwowych, którzy efektywnie współpracują ze spółdzielniami znajdującymi się na ich terenach. 

Wśród wyróżnionych znalazł się Burmistrz Byczyny Ryszard Grüner, który odebrał nagrodę z rąk Stanisława Rakoczego oraz Alfreda Domagalskiego  - Prezesa Zarządu Krajowej Rady Spółdzielczej.

Panu Burmistrzowi serdecznie gratulujemy i życzy dalszych sukcesów!

DSC_0030 (1024x685).jpeg DSC_0063 (1024x685).jpeg DSC_0071 (1024x685).jpeg samorządowiec 074.jpeg