Logo Byczyny

„Wspomnień czar” – festyn rodzinny w Publicznym Przedszkolu w Byczynie

W czwartek, 09.06.2016 r. w naszym przedszkolu odbyło się wielkie święto rodzinne. Rodzice i dzieci bawili się wspólnie na festynie pt. „Bawmy się wzorowo – zdrowo i sportowo”. Impreza połączona była z obchodami święta mamy i taty. Odbyła się piękna akademia, w której dzieci z wszystkich grup zaprezentowały tańcem, śpiewem i wierszami swoje umiejętności.

W czasie festynu na podwórkowej scenie dzieci prezentowały swoje osiągnięcia. Laureaci festiwali tańca i piosenki mogli pochwalić się swoimi talentami. Na scenie zaprezentowały się również dzieci uczęszczające na zajęcia karate. Rozstrzygnięty został rodzinny konkurs plastyczny pt. „Moja ulubiona bajka”. Wybrane prace wzięły udział w licytacji. Chętnych nie brakowało i prace rozeszły się bardzo szybko. Jedną z atrakcji na przedszkolnej scenie był występ rodziców z grupy Smerfy w przedstawieniu pt. „Rzepka” Juliana Tuwima. Aktorzy zdobyli gromkie brawa. Mamy nadzieję, że takich występów na naszej scenie będzie jeszcze więcej. W ramach atrakcji odbył się również konkurs kulinarny dla rodziców i dzieci. Zaskoczyły nas pomysły na zdrowe i smaczne przekąski. Realizowany był program profilaktyczny o zdrowiu, który miał zwrócić naszą uwagę na potrzebę ruchu i odpowiedniego żywienia dla rozwoju każdego z nas.

W dużej mierze organizacją festynu rodzinnego zajęli się przedstawiciele z Rady Rodziców, którym za wkład i zaangażowanie bardzo dziękujemy. Rodzice wraz z dziećmi mogli korzystać dodatkowo z takich atrakcji jak: kącik makijażu, kącik fryzjerski, kawiarenka, grill, kącik niespodzianek, popcorn, frytki, balonowe szaleństwa, clown i zamek dmuchany dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy dzieląc się z nami tym co mają wspomogli nas w tym dużym przedsięwzięciu.

- „Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji całej imprezy, bardzo wdzięczni rodzicom i sponsorom jak również wolontariuszom z Publicznego Gimnazjum w Byczynie, a także pracownikom naszego przedszkola za każdy nawet drobny wkład, który bardzo dużo dla nas znaczył” – wspomina dyrektor Angelina Sarnowska.

Joanna Kołda

Zespół ds. promocji PP Byczyna

 

f1.jpeg

f2.jpeg

f3.jpeg