Logo Byczyny

Piknik integracyjny zorganizowany z projektu ,, Twoje życie-nasza wspólna sprawa II"

Dnia 31.08.2016r. odbył się piknik integracyjny organizowany w ramach projektu ,,Twoje życie- nasza wspólna sprawa II”. Organizatorem imprezy była Gmina Byczyna wraz z Centrum Integracji Społecznej w Polanowicach- ,,CIS- POL’’. W pikniku brali udział uczestnicy warsztatów wraz z rodzinami,instruktorzy warsztatów oraz zaproszeni goście m.in.: Pan Burmistrz Robert Świerczek,  Pani V-ce-Burmistrz  Katarzyna Zawadzka, Pan Przewodniczący Rady Adam Radom, Pani Dyrektor Ośrodka Kultury Iwona Sarnowska, były Dyrektor OPS-u  w Byczynie Pan Bolesław Gierczyk, Kierownik Posterunku-w Byczynie Pan Leszek Budz, Pan Radny Damian Gocejna, przedstawiciele Spółdzielni Socjalnej, Prezes  Pan Szymon Godecki, członek Spółdzielni-  Pani Karolina Buła.

Impreza była bardzo udana, była świetną okazją i szansą na zbudowanie lepszych relacji między uczestnikami. Organizatorzy stworzyli niezapomniane  spotkanie, w którym zarówno dorośli jak i dzieci spędzili miło czas. Piknik stanowił połączenie zabawy i relaksu na świeżym powietrzu z możliwością integracji uczestników warsztatów oraz ich rodzin. Atmosfera była bardzo miła, wszystkie atrakcje, konkursy z nagrodami i impreza taneczna odbywały się przy pięknej pogodzie, w otoczeniu przyrody. Do tego pyszne jedzenie i muzyka w tle. Ten  wyjątkowy piknik, gdzie wszystko było dopięte na przysłowiowy ,,ostatni guzik” na długo pozostanie w pamięci wszystkich.

Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Wioletcie Kardas oraz pracownikom i uczestnikom ,,CIS-POL-u” za przygotowanie pikniku oraz pysznego jedzenia, Pani Dyrektor Ośrodka Kultury- Iwonie Sarnowskiej za nagłośnienie i zorganizowanie wspaniałych gier, zabaw i konkursów przygotowanych z myślą zarówno o najmłodszych, jak i nieco starszych uczestnikach pikniku oraz pracownikom Byczyńskiego Inkubatora Gospodarki Społecznej.

PIKNIK 1.jpeg

PIKNIK 2.jpeg

PIKNIK3.jpeg

PIKNIK4.jpeg

PIKNIK5.jpeg

PIKNIK6.jpeg

PIKNIK7.jpeg

PIKNIK8.jpeg

PIKNIK9.jpeg