Logo Byczyny

Przedstawienie pn. Od brzydkiego kaczątka do pięknego łabędzia

              We wtorek, 21 maja 2013 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. J. Zamojskiego odbyła się uroczystość pt: „Od brzydkiego kaczątka do pięknego łabędzia”.  

       Tradycją szkoły stały się coroczne spotkania, na których podsumowywana jest całoroczna praca i prezentowane są jej efekty. Tak było i tym razem. Uczniowie pragnęli zaprezentować swoje osiągnięcia najbliższym. Dlatego postanowili połączyć swe prezentacje z najważniejszym dla nich świętem – Dniem Matki i Ojca.

               W czasie uroczystości nie sposób było pokazać wszystkiego, ale choć w okrojonej formie uczniowie zaprezentowali efekty pracy dydaktycznej i wychowawczej, umiejętności zdobyte na różnorodnych zajęciach artystycznych.

       Dla swych najbliższych recytowali, tańczyli, śpiewali. W przygotowanie spotkania zaangażowała się cała społeczność szkolna – wszyscy uczniowie, choć nie wszyscy mogli na scenie wystąpić. Dodatkową motywacją dla wszystkich była też chęć zaproszenia na to spotkanie przyszłych uczniów szkoły, młodszych kolegów, którzy już niebawem przekroczą progi byczyńskiej podstawówki. Uczniowie chcieli pokazać im szkołę, miejsce nie tylko nauki, ale też miło spędzonego czasu i kształcenia się w różnych dziedzinach. Ich obecność wszystkim sprawiła ogromną radość. 

DSC01685.jpeg DSC01688.jpeg DSC01691.jpeg DSC01699.jpeg

DSC01702.jpeg DSC01704.jpeg DSC01723.jpeg DSC01726.jpeg