Logo Byczyny

NAUCZYCIEL NA MEDAL


Nauczyciel klas I-III szkoły podstawowej - finał wojewódzki - wyniki

W piątek 24 listopada 2017 roku zakończyło się głosowanie w plebiscycie "Nauczyciel na Medal". Zwycięstwo w w kategorii nauczycieli klas I-III w wojewódzkim finale zdobyła nauczycielka z gminy Byczyna (Publiczna Szkoła Podstawowa w Roszkowicach), pani Mariola Mandryga. Pani Marioli serdeczne gratulacje składają władze Byczyny - Burmistrz Robert Świerczek i Wiceburmistrz Katarzyna Zawadzka. Jesteśmy dumni, że społeczeństwo w głosowaniu doceniło, wysiłek, zaangażowanie i serce, jakie w swoją pracę wkłada pani Mariola Mandryga.

W grudniu wszystkim laureatom powiatowym zostaną przyznane medale oraz nagrody zwycięzcom głosowania finałowego - główne nagrody dla zwycięzców każdej kategorii to studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji.

ZWYCIĘZCY ETAPU WOJEWÓDZKIEGO DOSTANĄ DODATKOWO NAGRODY GŁÓWNE:
•voucher na wybrane przez siebie studia podyplomowe ufundowane przez partnera akcji Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Opolu
•Zaproszenie dla dwóch osób na dwudniowy pobyt w ośrodku Beskidzki Raj w Beskidzie Żywieckim
•prezentację w specjalnym dodatku Nowej Trybuny Opolskiej

Laureaci akcji NAUCZYCIEL NA MEDAL zostali wybrani w głosowaniu esemesowym, prowadzonym osobno w każdym z powiatów województwa opolskiego i mieście Opolu. Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach - dla nauczycieli maluszków z klas I-III, dla tych uczących w klasach IV-VII i gimnazjum oraz dla nauczycieli pracujących w liceach, technikach i zasadniczych szkołach zawodowych.

Vouscher.jpeg