Logo Byczyny

Dofinansowanie do wymiany systemu ogrzewania na ekologiczne

Szanowni Mieszkańcy,

Gmina Byczyna rozważa możliwość ubiegania się o środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020 na projekt związany z ochroną powietrza w zakresie wymiany źródeł ciepła na ekologiczne w naszej gminie.

Mieszkańcy, którzy planują w najbliższych dwóch latach likwidację indywidualnych źródeł ciepła, zapraszamy do złożenia deklaracji, w oparciu o którą oszacowana zostanie skala projektu w naszej gminie.

Deklaracja ma charakter sondażowy i nie jest wnioskiem o dofinansowanie.

Deklaracja ma na celu określenie skali zapotrzebowania na wymianę pieców wśród mieszkańców Gminy Byczyna. Program realizowany będzie pod warunkiem uzyskania zewnętrznych środków dofinansowania dla Gminy Byczyna oraz zebrania odpowiedniej ilości deklaracji udziału w projekcie.


Deklaracje od mieszkańców przyjmowane będą do dnia 14 sierpnia 2019 r. włącznie:

  • w Urzędzie Miejskim w Byczynie, w pokoju nr 4. Godziny pracy: poniedziałek, wtorek, czwartek (07:30 - 15:30), środa (07:30 - 17:30), piątek (07:30 - 13:30)
  • lub drogą mailową na adres kancelaria@byczyna.pl . W tytule wiadomości prosimy wpisać: "Deklaracja woli - wymiana systemu ogrzewania".

 

Deklaracja do pobrania w dwóch wersjach:

1. DOCXDeklaracja woli przystąpienia do projektu.docx
2. PDFDeklaracja woli przystąpienia do projektu.pdf