Logo Byczyny

Informacja dot. aktualizacji przyznanych kwot dotacji na realizację zadań z zakresu wspierania rozwoju sportu w gm. Byczyna w 2020 roku

Z uwagi na ogłoszony na terenie kraju rozporządzeniem Ministra Zdrowia (Dz. U. 2020, poz. 433,441) stan zagrożenia epidemiologicznego związanego z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 i zachorowań na wywoływaną przez niego chorobę COVID-19, zostały zawieszone od 14 marca 2020 r. do odwołania, m.in. działania i wydarzenia  z zakresu kultury fizycznej i sportu. W związku z powyższym nie zostały podpisane umowy na wsparcie zadań publicznych z zakresu sportu na 2020 rok i kluby sportowe działające na naszym terenie nie mogły realizować zadań, zgodnie z harmonogramem od marca. Dlatego dopiero po ogłoszonym przez Rząd RP "odmrożeniu" sportu można było podjąć kolejne działania związane z dofinansowaniem sportu. 

Kluby sportowe, które złożyły wnioski na realizację zadań publicznych z zakresu wspierania rozwoju sportu w gminie Byczyna w 2020 r. ponownie zaktualizowały harmonogramy i kosztorysy do swoich wniosków, odzwierciedlające sytuację bieżącą i w załączeniu przedstawiamy informację o aktualnych kwotach dotacji na poszczególne zadania z zakresu sportu w gminie Byczyna na 2020 rok: 

PDFInformacja dot. aktualizacji przyznanych kwot dotacji na realizację zadań z zakresu sportu w 2020 roku.pdf (96,39KB)