Logo Byczyny

Oddaj swój głos w akcji "Pod biało-czerwoną"

„Pod biało-czerwoną"

Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców.  
 
Aby wziąć udział w akcji, musimy zebrać minimum 100 głosów poparcia online. Głos poparcia dla inicjatywy zakupu masztu i umieszczonej na nim flagi, która będzie dumnie eksponowana w centralnym miejscu gminy, mogą oddawać jej mieszkańcy.

W trzech gminach, które osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, organizatorzy przewidują udział Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w uroczystości podniesienia flagi na maszt.

Wypełniając ankietę zawierającą głos poparcia, mieszkańcy mogą wskazać nazwisko lidera.

Najbardziej aktywnych liderów projektu organizatorzy uhonorują pamiątkowymi dyplomami, okolicznościowymi upominkami i nagrodami.

Na ten moment liderem w naszej gminie jest:

  • Adam Suda

Co należy zrobić aby w naszej Gminie staną maszt z flagą?

Wypełnij ankietę na stronie: Ankieta

Można podać lidera działającego na terenie naszej gminy

Aby zostać liderem należy zarejestrować się na stronie: Rejestracja

Akcja trwa do dnia 11 listopada 2020 r. do godziny 23:59

Dostępna jest już interaktywna mapa liczy głosów na:
www.gov.pl/web/bialoczerwona


Regulamin oraz informacja dotycząca przetwarzanych danych

 

Zdjęcie przedstawia biało-czerwoną flagę z tytułem projektu: pod biało-czerwoną. W prawym górnym rogu zdjęcia umieszczone zostały logotypy: Kancelarii Premiera oraz Ministerstwa Cyfryzacji, nad którymi widnieje napis: Projekt Pod Honorowym Patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego